»Άνδρες (Play Offs): Ιωνικός ΑΣ - Ηλυσιακός ΑΟ 55-51 [Posted on Tuesday May 22, 2018]  »Όλοι την Τρίτη 22/5 στο "Ζαχαρίας Αλεξάνδρου" [Posted on Monday May 21, 2018]  »Γυναίκες: Τελική Βαθμολογία [Posted on Thursday March 15, 2018]  »Παίδες: Τελική Βαθμολογία [Posted on Tuesday January 30, 2018]  »Έφηβοι: Τελική Βαθμολογία [Posted on Tuesday January 30, 2018]  »Κορασίδες: Τελική Βαθμολογία [Posted on Sunday March 25, 2018]  »Νεάνιδες: Τελική Βαθμολογία [Posted on Tuesday February 27, 2018]  »Πρόγραμμα Ακαδημιών 21 έως 27 Μαΐου [Posted on Monday May 21, 2018]  »Κλήσεις MVP αθλητών-τριών Μίνι στο All Star Game [Posted on Saturday April 21, 2018]  

Πρόγραμμα Ακαδημιών 12 εώς 18 Μαρτίου

Η προπoνήσεις των Ακαδημιών μπάσκετ έχουν ως εξής:

  

ΤΡΙΤΗ 13 Μαρτίου:

17:00-18:30 (Κλειστό) -- Παμπαίδες Α' (2003), Παμπαίδες Β' (2004)

ΤΕΤΑΡΤΗ 14 Μαρτίου:

!!ΝΕΟ!! - 17:30-18:30 (Ανοιχτό) -- Junior Αγόρια (2007), PreJunior Αγόρια (2008), Αστεράκια (2009,2010,2011,2012)

 

ΠΕΜΠΤΗ 15 Μαρτίου:

15:00-16:00 (Κλειστό) -- Προμίνι Αγόρια (2006), Junior Αγόρια (2007), PreJunior Αγόρια (2008), Αστεράκια (2009,2010,2011,2012)

16:00-17:30 (Κλειστό) -- Παμπαίδες Α' (2003), Παμπαίδες Β' (2004), Μίνι (2005)

  

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 16 Μαρτίου:

17:00-19:00 (Ανοιχτό) -- Παμπαίδες Α' (2003), Παμπαίδες Β' (2004)

  

ΣΑΒΒΑΤΟ 17 Μαρτίου: 

08:30-10:00 -- Μίνι Αγόρια (2005)

09:00-10:30 -- Προμίνι Αγόρια (2006), Junior Αγόρια (2007), PreJunior Αγόρια (2008) -- όσοι δεν λάβουν μέρος σε αγώνες 

10:00-11:00 -- Κορίτσια - Φιλικός Αγώνας

11:00-12:00 -- Αστεράκια (2009,2010,2011,2012)

11:00-12:00 -- Παγκορασίδες (2004), Μίνι Κορίτσια (2005)

12:00-14:00 -- (Ανοιχτό) Παμπαίδες Α' (2003), Παμπαίδες Β' (2004)

Αγώνες Σαββάτου 17/3/18: 

10:00 (Κορίτσια) (Κλειστό) - Φιλικός Αγώνας

14:00 (Προμίνι) -- ΑΟ Λεοντείου - Ιωνικός ΑΣ -- θα παίξουν μόνο οι αθλητές που είναι γεννημένοι το 2006

Οι αθλητές πρέπει να βρίσκονται στο γήπεδο της Λεοντείου στις 13:15 -- Οδηγίες και χάρτης

Όσοι αθλητές δεν καταφέρουν να συμμετάσχουν στον αγώνα να ειδοποιήσουν άμεσα. 

 

16:00 (Junior) (Ανοιχτό) -- Ιωνικός ΑΣ - ΑΟ Ζευς Ερυθρού -- οι αθλητές που θα παίξουν θα ενημερωθούν με sms (Ασημακόπουλος, Δημητρόπουλος, Μπίρτζας, Πουλημένος, Χανιωτάκης, Αθαναηλέας, Δημητρίου, Λιαρέλης, Μεταλληνός, Μωυσίδης, Ντούζγος, Πρεμέτης, Ρέγγας, Σενκαί Ρ., Σενκάι Α)

Οι αθλητές πρέπει να βρίσκονται στο γήπεδο του Ιωνικού στις 15:15

Όσοι αθλητές δεν καταφέρουν να συμμετάσχουν στον αγώνα να ειδοποιήσουν άμεσα. 

 

ΚΥΡΙΑΚΗ 18 Μαρτίου:

08:30-10:00 -- Μίνι Αγόρια (2005) -- όσοι δεν λάβουν μέρος σε αγώνες 

09:00-10:30 -- Προμίνι Αγόρια (2006)

10:00-11:30 -- Junior Αγόρια (2007), PreJunior Αγόρια (2008) -- προπόνηση για τους αθλητές που έλαβαν μέρος στον αγώνα με ΑΟ Ζευς Ερυθρού

10:00-11:00-- Junior Αγόρια (2007), PreJunior Αγόρια (2008) -- φιλικός αγώνας για τους αθλητές που δεν έλαβαν μέρος στον αγώνα με ΑΟ Ζευς Ερυθρού

11:00-12:00 -- Αστεράκια (2009,2010,2011,2012)

11:00-12:00 -- Παγκορασίδες (2004), Μίνι Κορίτσια (2005)

12:00-14:00 -- (Ανοιχτό) Παμπαίδες Α' (2003), Παμπαίδες Β' (2004)

Αγώνες Κυριακής 18/3/2018: 

09:00 (Μίνι) (Κλειστό) -- Ιωνικός ΑΣ - ΑΟ Γαλατσίου Β -- θα παίξουν μόνο οι αθλητές που είναι γεννημένοι το 2005 και ο Ροκανάς

Οι αθλητές πρέπει να βρίσκονται στο γήπεδο του Ιωνικού στις 08:15

Όσοι αθλητές δεν καταφέρουν να συμμετάσχουν στον αγώνα να ειδοποιήσουν άμεσα. 

 

10:00 (Junior) (Κλειστό) -- Φιλικός Αγώνας -- Ιωνικός ΑΣ - Αγ. Παύλος -- θα παίξουν οι αθλητές που που δεν έλαβαν μέρος στον αγώνα με ΑΟ Ζευς Ερυθρού

 

 

 

  

Για τις ώρες προπονήσεων και αγώνων των κοριτσιών ισχύει το πρόγραμμα που έχουν δώσει οι προπονητές.

  

Πληροφορίες:Ρέγγας Λυμπέρης 6947831566

academies 330x330