Γυναικεία Ομάδα

--- Διορθωμένη ανάρτηση ---

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε προς αποκατάσταση της αλήθειας, πως στην ανάρτηση μας στις 25.7.2021 εκ παραδρομής αναγραψαμε πως η παιχτρια Ουρανία Λέρη ανήκει στον Ιωνικο ΑΣ ΝΦ. 

Η σωστή ανάρτηση είναι η εξης:Είμαστε στην ευχάριστη θέση να σας ανακοινώσουμε πως η παιχτρια Ουρανία Λέρη που ανήκει στον Ιάσωνα Κολωνού και έγινε μεταγραφή στο σωματείο μας με την μορφή δανεισμού (υποσχετικης) για την αγωνιστική περίοδο 2021-2022, επελέγη στην τελική δωδεκαδα της Εθνικής ομάδας U18 εν όψει του European Challenger U18 που θα διεξαχθεί το προσεχές διάστημα στο Ηράκλειο Κρήτης.

Συγχαρητήρια Ουρανία.

Καλή επιτυχία στην Εθνική Ομάδα.

Ζητάμε συγνώμη για την όποια αναστάτωση.

Καλο υπόλοιπο καλοκαιριού και καλή επιστροφή στα γήπεδα!!

--- Αρχική ανάρτηση ---

Είμαστε στην ευχάριστη θέση να σας ανακοινώσουμε πως η παίκτρια μας, Ουρανία Λέρη, επελέγη στη τελική δωδεκαδα της Εθνικής ομάδας U18, εν όψει του European Challenger U18 που θα διεξαχθεί 27/7 έως 01/8 στο γήπεδο "Δύο Αοράκια" στο Ηράκλειο της Κρήτης.

Συγχαρητήρια Ουρανία!!
Καλη επιτυχία στην Εθνική Ομάδα!

 

 

To πρόγραμμα των αγώνων είναι:

Τρίτη 27/7
15.00 Ισραήλ-Ισπανία
18.00 Ελλάδα-Πολωνία
21.00 Σλοβακία-Γαλλία

Τετάρτη 28/7
15.00 Πολωνία-Ισραήλ
18.00 Γαλλία-Ελλάδα
21.00 Ισπανία-Σλοβακία

Πέμπτη 29/7
15.00 Ισραήλ-Γαλλία
18.00 Ελλάδα-Σλοβακία
21.00 Πολωνία-Ισπανία

Σάββατο 31/7
15.00 Γαλλία-Πολωνία
18.00 Ισπανία-Ελλάδα
21.00 Σλοβακία-Ισραήλ

Κυριακή 1/8
15.00 Γαλλία-Ισπανία
18.00 Ισραήλ-Ελλάδα
21.00 Πολωνία-Σλοβακία

https://www.basket.gr/2021/07/25/%ce%bd%ce%b5%ce%b1%ce%bd%ce%af%ce%b4%cf%89%ce%bd-%ce%b7-12%ce%ac%ce%b4%ce%b1-%ce%b3%ce%b9%ce%b1-%cf%84%ce%bf-european-challenger/

 

 

final bc 1930 up 330x330

ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 8-8, 12-14, 25-26, 38-38 (κ.α.), 52-56 (παρ.)

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Σέλληνας, Τσόλη

ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (Καργιάννης): Μαλαπανη, Καλαντζη 3 (1), Καίσαρη 5, Παπακωνσταντινου 6, Γαβαλα 14 (3), Ναου 2, Δραγωνεα 4, Παντελιαδου, Ραπτη 4, Γιαννακακου, Σκιαδα, Κατσιμαρδου 14

ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ ΝΦ (Σκαλωμένος): Καραχαλιου 7, Μανιατη, Καραγιαννη 6, Ψωμα 5, Καλλιρη, Λερη 2, Μυριουνη 14, Τζιώλου, Καμαράδου 17 (2), Ζώτου, Παππά 5

 

final bc 1930 up 330x330

ΤΑ ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 12-15, 16-22, 30-29, 43-39

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Μακρής, Γεωργακίου

ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ (Σκαλωμένος): Καραχάλιου 9, Μανιάτη, Καραγιάννη 6, Ψωμά 9, Καλλίρη, Λέρη, Μυριούνη 4, Τζιώλου, Τσιακμά, Καμαράδου 13 (3), Παππά 1, Ζώτου

ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ (Αντωνόπουλος): Δορδοκίδη 10 (1), Τροιζη, Βροχίδου Π. 7, Κυρίτση, Βροχίδου Σ. 2, Φακίρη 1, Χόντα , Μούρα, Βελέντζα 2, Λιάγκα 2, Καραβασίλη 5, Τσουκαλα 10.

 

final bc 1930 up 330x330

ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 8-13, 16-21, 29-33, 43-41

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ: Κούλης Κ., Ραπτογιάννης

ΓΣ ΩΡΩΠΟΣ (Δήμου-Ζαχαρόπουλος): Βαφειάδη 10 (2), Χαινά 5 (1), Θεοδώρου 4 (1), Γκέκα, Αποστολάκη 3 (1), Ζαχαροπούλου, Ζωγοπούλου, Σκόζα, Χατζή 2, Φέκα 8, Μιχαλάκη, Στεφανίδου 11.

ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ (Ψωμά): Καραχάλιου 6, Μανιάτη, Καραγιάννη 5 (1), Ψωμά 6, Καλλίρη, Λέρη, Μυριούνη 4, Τζιώλου 9 (3), Τσιακμά, Καμαράδου 7 (2), Ζίου, Παππά 4.

 

final bc 1930 up 330x330

Τα δεκάλεπτα: 6-14, 26-20, 35-29, 44-36

Διαιτητές: ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ, ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ (ΣΚΑΛΩΜΕΝΟΣ): ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ 2, ΖΩΤΟΥ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ 8, ΨΩΜΑ 8, ΚΑΛΛΙΡΗ, ΛΕΡΗ, ΜΥΡΙΟΥΝΗ 4, ΤΖΙΩΛΟΥ 9 (3), ΤΣΙΑΚΜΑ, ΚΑΜΑΡΑΔΟΥ 2, ΖΙΟΥ 4, ΠΑΠΠΑ 7.

ΑΟ ΚΡΟΝΟΣ ΓΕΡΑΚΑ (ΚΟΜΗΣ): ΚΟΛΛΙΑΔΗΜΑ 1, ΠΑΡΘΕΝΙΟΥ, ΚΑΡΤΑΚΗ, ΤΖΑΜΑΡΙΑ 2, ΦΛΩΡΑΤΟΥ, ΑΓΙΑΣΟΓΛΟΥ 5 (1), ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΙΔΗ 2, ΚΥΡΙΑΚΑΚΗ Β. 4, ΚΥΡΙΑΚΑΚΗ Λ. 18 (1), ΓΕΡΟΝΤΗ 2, ΑΒΡΑΜΗ 2.

 

final bc 1930 up 330x330

Τα δεκάλεπτα: 16-13, 22-27, 33-37, 47-50

Διαιτητές: ΚΟΤΣΙΡΗΣ, ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΜΕΛΑΣ ΑΓ.ΕΛΕΥΘΕΡ. (ΑΡΓΥΡΙΟΥ-ΓΟΥΝΑΡΑ): ΚΟΝΤΑΛΗ 5 (1), ΤΣΟΤΡΑ 2, ΚΑΠΕΝΗ, ΑΜΙΤΣΗ 2, ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ, ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑ, ΛΥΚΟΥΔΗ 4, ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΟΥ, ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ, ΓΙΑΚΑΛΟΥ 20 (3), ΜΑΚΡΥΝΙΚΑ 9, ΚΟΤΣΙΑΦΤΗ 5 (1).

ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ (ΣΚΑΛΩΜΕΝΟΣ): ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ 5, ΖΩΤΟΥ, ΖΙΟΥ, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ 12, ΚΥΡΙΑΚΕΑ, ΨΩΜΑ 9, ΚΑΛΛΙΡΗ, ΛΕΡΗ 1, ΜΥΡΙΟΥΝΗ 2, ΤΖΙΩΛΟΥ 6 (2), ΠΑΠΠΑ 9 (1), ΚΑΜΑΡΑΔΟΥ 6 (1).

 

final bc 1930 up 330x330

Τα δεκάλεπτα: 14-15, 21-23, 25-41, 38-52

Διαιτητές: ΠΕΤΡΑΚΗΣ, ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ

ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ (ΣΚΑΛΩΜΕΝΟΣ): ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ 12, ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ8, ΚΥΡΙΑΚΕΑ, ΨΩΜΑ 3, ΜΑΝΙΑΤΗ , ΛΕΡΗ 2, ΜΥΡΙΟΥΝΗ 5, ΤΖΙΩΛΟΥ 2, ΤΣΙΑΚΜΑ, ΚΑΜΑΡΑΔΟΥ 6 (2), ΖΙΟΥ, ΠΑΠΠΑ.

ΑΟ ΑΜΥΝΤΑΣ (ΔΡΑΚΑΚΗ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ): ΣΚΑΡΛΗ, ΤΡΙΜΕΡΗ, ΜΑΡΓΩΝΗ 17, ΣΚΕΠΕΤΑΡΗ 13 (2), ΠΑΤΣΙΩΤΗ, ΠΟΛΙΤΟΠΟΥΛΟΥ 4, ΤΖΙΟΒΑΡΑ, ΜΑΖΑΡΑΚΗ, ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΙΑ 2, ΝΤΑΝΟΥ Α. 4, ΝΤΑΝΟΥ Γ. 10, ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ 2.

 

final bc 1930 up 330x330

Σελίδα 1 από 12